Επίδοση Ελέγχων

Παρακαλούνται οι κηδεμόνες των μαθητών του 13ου ΓΕ.Λ. Αθηνών να προσέλθουν την Παρασκευή 10-02-2017 και ώρα 13:00 στο σχολείο για την επίδοση των ελέγχων Α΄ τετραμήνου.
Η επίδοση των ελέγχων θα  γίνεται μόνο στους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών αφού προηγουμένως υπογράψουν στην καρτέλα κάθε μαθητή και  γίνει έλεγχος των στοιχείων επικοινωνίας.

Γιορτή για την 28η Οκτωβρίου

Η Γιορτή του 13ου ΓΕΛ Αθηνών για την 28η Οκτωβρίου, θα γίνει στο αμφιθέατρο του Γυμνασίου την Πέμπτη 27/10 και ώρα 10:30.

Πρόγραμμα Τρίτης 13/9/2016

Αγιασμός και Διανομή βιβλίων

Ο Αγιασμός του 13ου ΓΕΛ Αθηνών για τη σχολική χρονιά 2016-17 θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 12/9/2016 και ώρα 09:00.

Παρακαλούνται οι μαθητές να έχουν μαζί τους τσάντα προκειμένου να παραλάβουν τα σχολικά βιβλία τους.

Ανακοίνωση Αποτελεσμάτων - Επίδοση Βαθμολογίας

Όλοι οι μαθητές της Α' και Β' Τάξης που συμμετείχαν στις εξετάσεις Μαΐου-Ιουνίου ΠΡΟΑΓΟΝΤΑΙ.

Όλοι οι μαθητές της Γ' Τάξης που συμμετείχαν στις εξετάσεις Ιουνίου ΑΠΟΛΥΟΝΤΑΙ.

Διαβάστε περισσότερα: Ανακοίνωση Αποτελεσμάτων - Επίδοση Βαθμολογίας